Article Detail

10 Ocak 2020 Ay Tutulması

10.01.2020 | 15:15

Siz aslında pizzasınız, herkesi mutlu edebilirsiniz… Yani, galiba.

Sevgili “Yok yaaa, ben burçlara inanmam!”cılar, toplanın buraya. 

Sizi şaşırtmaya geldik. Biz, astroloji denince akla ilk gelenlerd… Tamam burayı geçelim. 

Aramızda bir yerlerde, biliyoruz ki gizliden gizliye her gün burç yorumunu; her gün olmasa da mutlaka haftalık ve aylık burç yorumlarını takip eden astroloji meraklıları var. Hatta bu çoğunluğun büyük bir kısmı arkadaş ortamlarında “Abi ben pek inanmam! Ne yani tüm Aslanlar aynı anda aynı şeyi mi yaşıyor?”cu. Biliyoruz. 

Şimdiden söyleyelim, etrafınızda varsa bu tip tanıdıklarınız hemen bu yazıyı onlara iletiyorsunuz. 

O arkadaşlarınıza söyleyin, bundan yaklaşık bir ay geçtikten sonra aşağıda belirttiğimiz her şey gerçekleştiğinde, sizlere bir Domino’s pizza sözleri var. 

Neyse, ne diyorduk… Çok ama çok çabaladık -bayağı çabaladık yalnız, öyle böyle değil- ve bugün Türkiye saatiyle 21.21’de Yengeç burcunda gerçekleşecek olan ay tutulmasını burç burç -oldukça bilimsel ve ayın hareketlerini ince ince takip ederek yaptığımız gözlemler ışığında- sizler için anlattık.  (Tabii ki böyle bir şey olmadı.)

Haydi o zaman başlayalım… 

KOÇ: Sevgili KoçlarYengeç burcunda gerçekleşecek olan ay tutulmasıyla birlikte aile ve ev hayatında her şey düzene girecek gibi gözüküyor, hadi yine iyisiniz. Öyle ki önümüzdeki bir ay akşam eve geldiğinizde aileniz sık sık «Bugün yemek yok, onun yerine Domino’s sipariş verdik!» bile diyebilir, bizden söylemesi.   // Koçlara tavsiye; Extravaganzza

BOĞA : Çalışan veya okuyan; tezini yazarken kafayı sıyırmak üzere olan bir Boğa burcuysanız bu dönemi çok iyi atlattığınız takdirde tutulmanın da etkisiyle çabalarınız sonuca ulaşabilir bizce. Benim size naçizane tavsiyem bu yoğunlukta yemek yapmaya çalışmak yerine 444 33 22’yi arayın. Gerçi, yemek yapmayı zaten çok seven bir burç değilsiniz. Siz önünüze gelsin, yiyeyim istersiniz. O yüzden Domino’s online’a bekliyoruz. Boğalara tavsiye; Üç Peynirli Dürümos.

İKİZLER : Anladığımız kadarıyla -yani baktık baktık, galiba öyle- bu tutulma sizin para evinizde gerçekleşecek. Ya bu aralar çok harcıyorsunuz ya da değirmenin suyu bir türlü akmıyor! Ama daha tutumlu olur, paranızın hesabını yapar ve 3 al 1 öde kampanyasından faydalanırsanız; bu dönemi çok daha rahat atlatacaksınız. Buna hiç şüphemiz yok. 

İkizlere tavsiye; 3 al 1 öde kampanyası 

YENGEÇ : Ahh be Yengeçler… Sanki hiç değilmişsiniz gibi bu tutulmayla birlikte çok daha hassas, duygulu ve hisli olabilirsiniz. Duygusallığınızdan dolayı sözlerinize ve tavırlarınıza dikkat etmelisiniz. Ayrıca kendinizi yaşadığınız olaylara çok kaptırmayın.  Siz mesela tatlıya kaptırın kendinizi, evet evet.  Yengeçlere tavsiye; Kitkat çikolatalı pizza.. Yok yok hatta tüm tatlılar… Çikolatalı sufle, mozaik…..

ASLAN: Hayret! Bu tutulmayla birlikte ilk defa kendinizi yetersiz, güçsüz ve hiçbir şeye yetişemiyormuş gibi hissedebilirsiniz sevgili Aslanlar. Siz kolay kolay böyle hissetmezdiniz, biz de çok şaşırdık ama, vardır bunda da bir hayır. Sabırlı olun, bol bilinçaltı psikoloji kitabı falan okuyun. Sakince ve kendi içinize yönelerek atlatın bu dönemi. Aslanlara tavsiye; Dopdolu Extra. 

BAŞAK: Arkadaş çevreniz biraz karışıyor gibi sanki? Yengeç burcundaki Ay tutulması size sosyal ilişkilerinizde çok fazla hız, koşuşturmaca getirecek. Öyle insanlarla bir araya gelip sosyalleşebilirsiniz ki ilk defa birinin Instagram bildirimlerini açıp onu deli gibi takip etmeye başlayabilirsiniz. Ya da bir anda hiç beklemediğiniz eskilerden biri sizi takip eder, ona karşılık verirsiniz! Siz yine de yavaş davranın, çok da kaptırmayın kendinizi.  Başaklara tavsiye; Sosyal pizza

TERAZİ : Normalde iş dünyanıza çok duygularınızı katmazdınız ama bu tutulmayla birlikte aklınız bi’ karışabilir, duygularınızdan dolayı fırsatları falan kaçırabilirsiniz. Burcunuzun adının Terazi olduğuna bakmayın, iş hayatında mantık – duygu dengesini kaybedebilirsiniz. Dikkat! En iyisi biraz geri çekilin, boool boool klasik müzik falan dinleyin evinizde. Terazilere tavsiye; Klasik Pizza. 

AKREP: Zaten sizin böyle bi’ felsefeye ilginiz, merakınız falan hep vardı aslında. Ya çok bilginiz yoktu ya da hiç farkında değildiniz. Ama bu ay tutulması her zamankinden daha da fazla bilgi sahibi yapacak sizi. Dinleri, felsefi inanışları falan araştırıp hayatı sorgulayabilirsiniz. O yüzden araştırmalarınızı yaparken aperatif, hızlı bir şeyler yiyin. Bilgilenmeye bol vakit ayırın! Akreplere tavsiye; Tavuklu Dürümos

YAY : Kesenin ağzını çok açtık sanırım bu ara sevgili Yaylar. Parayla ilgili endişeli olabiliriz bu dönemde. Birazcık ekonomi yapmanızda fayda var. (Çok da başarılısınızdır ya bu konuda… neyse) O yüzden, size tavsiyem önümüzdeki iki-üç hafta kampanyalarımızdan faydalanın. // Yaylara tavsiye; Dilediğin 2 Adet Ekmek Arası kampanyası

OĞLAK : Sevgili Oğlaklar, siz her zaman mantıkçı insanlarsınız. Sizi biz böyle tanıdık… Aslında kolay kolay duygularınıza teslim olmazsınız, yanılıyor muyum? Ama bu tutulmanın etkisiyle iç dünyanızdaki gelgitleriniz mantığınızla hareket etmenize mani olabilir. E doğal olarak içinizde verdiğiniz savaştan dolayı da dışarıdan gergin ve katı biri gibi gözükebilirsiniz. Bizce okula, işe falan giderken arkadaşlarınıza pizza alıp sevimli gözükmeye çalışın. Siz değil belki ama pizzanın mutlu edemeyeceği insan yoktur kanımızca. Oğlaklara tavsiye; 2 Orta Boy Bol Malzemos hatta yanına bir de patso ekmek arası. 

KOVA : Bakınız sevgili Kovalar, kabul edelim ki öyle kendinize çok bakmakla; sağlığınıza dikkat etmekle pek işiniz yok. Koşturup duruyorsunuz, oradan oraya zıplarken bir bakmışsınız grip, nezle, ateşlenmeler.. Aman bu dönem hem beden hem de ruh sağlığınıza çok dikkat edin. Zaten yoğun bir dönemden geçiyorsunuz, ihmal etmeyin kendinizi! Güzel güzel yemek yiyin. Kolay kilo alabilen insanlar olduğunuz söylenemez zaten. (Kilosu olan kovalardan linç is coming…) Kovalara tavsiye; Bol Malzemeli Dürümos.

BALIK : Valla onca burcu anlattık, yazdık ettik… En şanslısı sizsiniz Balıklar! Haydi gözünüz aydın. Böyle bir yaratıcılık, ilham falan bi’ şeyler geliyor size. Kendinizle baş başa kalacaksınız. Kafanızı dinleyeceksiniz.  İy düşünüp iyiyi çekeceksiniz. (Yazarken biz bile kıpır kıpır olduk.) Balıklara tavsiye; Patso Ekmek Arası.

İyi Bir Pizza Sosu Nasıl Yapılır?

İyi Bir Pizza Sosu Nasıl Yapılır?

2019 Nasıl Geçti: Domino's İstatistikleri

2019 Nasıl Geçti: Domino's İstatistikleri