Article Detail

Babalar Günü’nde Babana Özel Bir Hediye Almaya Ne Dersin?

17.06.2020 | 17:06

Babana hediye seçmekte zorlanıyor musun? Hediye için uzun süre düşünenlerden misin yoksa son dakikacılardan mısın? Nasıl yaparsan yap ama o hediyeyi babana ver! Çünkü her ne kadar unutmuş gibi davranacak olsa da aslında senden hediye bekliyor, emin olabilirsin :) Babalar Günü hediyesini belirlemeni kolaylaştıracak birtakım fikirlerimiz var, bir göz at bakalım.

Özel bir video hazırla

Babanın fotoğraf ve videolarını kullanarak yaratıcı bir video tasarlayabilirsin. Telefonuna indirebileceğin, kullanması kolay birçok video kurgu uygulaması bulunuyor, yani bilgisayar kullanmak zorunda bile değilsin. İster komik ister duygusal bir müzik seç, görüntüler arasında müziğe uyan dengeli bir ritim tuttur ve babanın senin için ne kadar özel olduğunu hissettir. Baskı kupa hediye et

Baba deyince akla elinde kupa, daima bir şeyler okuyan ve izleyen biri geliyorsa bu hediye tam ona göre. Babana ait bir kalıplaşmış bir söz veya düşünce varsa, o sözü bu kapının üzerine baskı yaparak hediye edebilirsin. Misal verelim, ‘’Bakarız’’, ‘’Hallederiz’’, ‘’Ben hep haklıyım’’ gibi sık sık babaların söylediği sözler, kupa tasarımlarına oldukça yakışacaktır. :)

Traş Seti

Bu hediye önerisi ise son dakikacılara gelsin: Traş seti! Ama şöyle tam takır bir set. Fırçasıyla, makasıyla, traş bıçaklarıyla ve hatta klas mı klas kutusuyla tam bir set. Düşünsene aynaya her baktığı an, yüzünü her traş ettiği an seni hatırlayacak, jilet gibi görüntüsüne katkıda bulanacaksın. Böyle bir hediyeyi hemen her yerde bulabilirsin. Hediye seçemiyorsan iyi bir traş seti beğenme garantilidir, tavsiye ediyoruz. :)Oyuncak Araba

Şaşırdın mı? Öyleyse bu hediye senin babana göre olamaz. Oyuncak araba koleksiyonu yapan pek çok yetişkin var ve onlara böyle hediyeler verilmesine de bayılırlar! :) Tabii oyuncak araba dediysek, koleksiyon değeri olan, gerçek arabaların model olarak birebir taklit edildiği ürünlerden bahsediyoruz, aman yanlış anlaşılmasın. :) Her neyse, baban da bu insanlardan biriyse, şu aşamada kafanda bir ampul parladığını biliyoruz. :) Çünkü öyle babaya bundan daha iyi bir hediye olamaz herhalde! 

Domino’s Sofrası

Gelelim sonuncusuna. Eğer yukarıdaki dört hediye de senin babana uygun değilse, bunlara benzer hiçbir hediye de uygun olmayacaktır demektir. O yüzden ‘’Erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer’’ klişesinden hareket ederek, sana Domino’s Sofrası ürünlerini tavsiye ediyoruz. Pizza, ekmek arası, Dürümos, çıtır tavuk topları, patates, tatlı… Ne istersen sipariş et ve Babalar Günü sofranı kur!

Adaylar Toplanın! YKS Stresini Azaltacak Öneriler

Adaylar Toplanın! YKS Stresini Azaltacak Öneriler

Tiyatro Evinizde: Seyredebileceğiniz 4 Tiyatro Oyunu

Tiyatro Evinizde: Seyredebileceğiniz 4 Tiyatro Oyunu