Article Detail

Çocuklara Özel Çok Eğlenceli Pizza Oyunları

21.09.2020 | 11:44

Çocuklarınız pizzayı çok mu seviyor? O halde çocukları için güzel aktiviteler ve eğlence saatleri planlayan anne ve babalara birkaç önerimiz var.  Oyun hamurundan bilgisayar oyunlarına kadar pek çok keyifli aktiviteyle çocuklarınız çeşitli malzemeler kullanıp kendi pizzalarını hazırlamayı çok sevecek. Onlar için seçtiğimiz bu oyunlarla kendilerini gerçek bir şef gibi hissetmesi işten bile değil. :)

Daha fazla oyun hamurundan peynir lütfen!

Oyun hamurundan pizza yapmak tam minik pizza şeflerine göre! Oyun hamuruyla çocuklarınızın pizza yapması için gereken sadece biraz hayal gücü. Çocuklarınız yaratıcılıklarını kullanarak istedikleri pizzayı hazırlayabiliyor. İçinde birçok eğlenceli malzeme bulunan oyun hamuru setleriyle minik şefler tehlikesiz bir şekilde peynir bile rendeleyebiliyor. Ayrıca pizzalarını oyun hamurundan sucuk, mantar gibi geleneksel malzemeler ya da çılgın şekerlemelerle süsleyebiliyor.Oyuncak Bebeğiniz ile Pizza Yapın

Bazı çocuklar oyuncaklarını başka çocuklarla paylaşmayı sevmez ama söz konusu başka bir oyuncak olduğunda paylaşma konusunda fikirleri değişebilir.  Çocuklar oyuncak bebekleri ile birlikte oyun hamurunu oyuncak pres makinesiyle dümdüz hale getirebilir, malzemeleri ekledikten sonra oyuncak bebek evi varsa o evdeki fırına koyabilir. Ta tam, pizzanız servise hazır! :)


Mükemmel Pizzalar Şimdi de internet üzerinden kolayca oynanabilecek keyifli bir oyun önerisi paylaşıyoruz: İyi Pizza, Güzel Pizza. Çocuklara büyüyünce ne olmak istedikleri sorulduğunda hep en sevdikleri şeylerden bahsederler. Pizzacı olmak isteyenlerin sayısı da az değildir diye tahmin ediyoruz! :) Mükemmel Pizzalar oyunuyla çocuklarınız birbirinden farklı, benzersiz karakterler ve siparişlerle hem çok eğlenecek hem de yeni pizza tarifleri öğrenecek. Bu  yalın ve neşeli oyuna minik şefler bayılacak!

Bu oyunların çocuklarınızı sadece eğlendirmekle kalmayıp iştahlarını da açtığına eminiz. Çocuklarınızın keyifle yiyeceği Domino’s Lezzetleri için sizi buraya alalım! :) 

Dünden Bugüne Pizza Kutuları

Dünden Bugüne Pizza Kutuları

Domino’s Ürünleri ile Yaz Sofranızı Kurun!

Domino’s Ürünleri ile Yaz Sofranızı Kurun!