Article Detail

Dürümos'un Harika Uyum Sağlayacağı 3 An!

30.03.2020 | 19:53

İçinde bulunduğumuz her an çok kıymetli. Bu anları sindire sindire yaşayabilmek ve yönetebilmekse bazen zorlaşabiliyor. Kimi zaman, yetiştirmemiz gereken tonla işten dolayı kimi zamansa kararsızlıktan o anların hakkını veremeyebiliyoruz.

İşte sana, günün en yoğun anlarını daha özel kılmana yardımcı olacak Domino’s lezzetleri! “Sınav stresinden mutfağa girmeye vaktim olmuyor, bana hızlı bir şeyler lazım!” diyorsan: Tavuklu Dürümos. 

Stres yapma! 

İlk sınavından ortalama bir not aldığın o dersin finalinde işi kurtaracaksın. Belki ‘’Finalde kurtarırım’’ diyerek kaçırdın o blok dersleri… ‘’Nasıl olsa yoklaması da yok’’ diyerek bahçede keyif yapmayı tercih ettin belki, olsun! Geçmişe değil, şimdiye bak. 

Karnını güzelce doyur ki sınıfta birkaç kez selamlaştığın arkadaşından aldığın notlarla sınava iyi hazırlan :p 

 “Zamanla yarışıyorum, yemek yapmaya vaktim yok ki!” feryadını duyar gibiyiz. Seni çok iyi anlıyoruz.  Sen derslerine odaklan. Gerisi Domino’s’ta. 

En değerli vaktini mutfakta geçirerek vakit kaybetmek yerine Domino’s’tan Tavuklu Dürümos söyle, hem karnın doysun hem de zamandan kazan. Oldu bitti bu iş. O meşhur arkadaş sende kalacak ve dolapta hiçbir şey yoksa: Bol Malzemeli Dürümos

Evet evet, haklısın. Bir anda gelişen buluşmalar çoğumuzda bir panik yaratır. Hele ki bu buluşmalar evde gerçekleşiyorsa… ‘’Ortalık nasıldı, dağınık mıydı? Kirlileri sepete atmış mıydım? Mutfakta bir şeyler var mı? Ne yiyeceğiz ki?’’ sorularıyla yüreklere su serpecek bir kahramana ihtiyacımız olabiliyor. Öyle uzaklarda, uzun uzadıya düşünüp sepet doldurmaya gerek yok! Kurtarıcını açıklıyoruz: Bol Malzemeli Dürümos! 

“Çok işim var, ofisten ayrılmamam gerek!” diyorsan: Üç Peynirli Dürümos. 

Uzayan toplantılar, gelen revizeler, revize üstüne gelen diğer revizeler derken zamanla yarışıyoruz. Gerçekler; iş hayatı böyle… 

Ancak ne kadar yoğun olsan da aç kalmadan çalışman önemli. O yüzden bu yoğunluğunda hem karnını doyuracak hem de yemekle fazla zaman kaybetmemeni sağlayacak bir lezzet öneriyoruz: Üç Peynirli Dürümos!

Hadi hadi durma, Domino’s’un web sitesine girip sipariş ver, toplantı öncesinde veya arasında hızlı hızlı mideye indir!

"Sos"lu Bir Yolculuğa Ne Dersiniz?

Pizza Hakkında 18 Ünlü Söz

Pizza Hakkında 18 Ünlü Söz