Article Detail

Evde Keyifle Dinleyebileceğiniz Podcast Yayınları

27.05.2020 | 11:14

Günümüzde podcast’ler oldukça revaçta. Eğlenceden kültüre kadar birçok kategoride yer alan kaliteli yayınlar, yüzlerce kişi tarafından sevilerek dinleniyor. Evde zaman geçirdiğin bu süreçte sana iyi gelecek, birbirden keyiflli ve doyurucu 5 podcast serisini önüne seriyoruz! :)Dizi Koması: Melikşah Altuntaş’ın hazırladığı bu podcast serisinde, dizi severler için öneri listelerinden televizyon dünyasının sıcak gündemine kadar dizi özelinde hemen her şeyi bulabilmen mümkün. Melikşah, özellikle moda uygun dizi önerileriyle bölümlerinde dikkat çekiyor.

Ses Olsun: ‘’Hep gırgır, şamata olacak değil ya!’’ diyoruz ve bu podcast’i bu nedenle öneriyoruz. Ses Olsun podcast programında, düzenli bir şekilde öyküler, denemeler seslendiriliyor. Tezer Özlü’den Ahmet Büke’ye, Hakan Bıçakçı’dan John Berger’e kadar birçok yazarın etkileyici metinlerini dinlemek istersen, bu seriyi kaçırma.
Merdiven Altı Terapi: Deniz Dülgeroğlu’nun hazırladığı Merdiven Altı Terapi, isminden de anlaşılacağı gibi insanların karşılaştıkları sorunlarla nasıl baş edebileceklerini anlatan bir podcast serisi. ‘’Neden Diğer İnsanlar Benden Daha Başarılı?’’, ‘’Kendim Olursam İnsanlar Beni Sever mi?’’ gibi ilgi çekici başlıkların yer aldığı podcast serisini dinleyerek kendini keşfedebilirsin.

Nasıl Olunur: Gazeteci Nilay Örnek’in hazırladığı Nasıl Olunur podcast serisinde, alanında uzman meslek sahiplerine   ‘’Nasıl Olunur?’’ sorusu sorularak, dinleyenlere yol gösterici bir sohbet sunuluyor. Nilay Örnek, yönetmeninden sporcusuna, akademisyeninden yazarına kadar pek çok uzman meslek sahibiyle diyaloğa giriyor.

FilmLoverss Podcast: Sinema dünyasından haberlerin sıcağı sıcağına aktarıldığı, dünya sinemasının kült yönetmenlerinin yakın merceğe alındığı podcast serisi, sinema tutkunlarını cezbedecek türde bölümler içeriyor. 

 

“Evde Yürüyüş mü Olurmuş?” Diyenler: Leslie Sansone Sizi Bekliyor!

“Evde Yürüyüş mü Olurmuş?” Diyenler: Leslie Sansone Sizi Bekliyor!

Evde Mindfulness ile Tanışın

Evde Mindfulness ile Tanışın