Article Detail

Evde Romantizm Başkadır: Domino’s ile 14 Şubat Sofrası

12.02.2021 | 18:09

Âşık olunca, birini sevince midesinde kelebekler uçuşanlar burada mı? Evet sizin gününüz geldi de çattı. Aşkını ilk günkü gibi yaşayanlar ya da ayakları yerden yeni kesilenler, “Aman ben özel günleri sevmem” diye burun kıvıranlar, sevgisini itiraf etmek için fırsat kollayanlar… Kalbin kadar güzel bir sofra kurup duygularını paylaşmaya hazır mısın? Her zaman olduğu gibi Domino’s 14 Şubat’ta da yanı başında!Bir pizza şiirler yazdırır

“Kalbe giden yol mideden geçer” sözünü kanıtlamamız istense kesinlikle bir pizza sipariş ederdik!  Domino’s’un birbirinden lezzetli pizzaları da kalpleri birleştiriyor. Üstelik vejetaryen olan için de “Bol malzeme olsun benim olsun” diyen için de mantarlı pizzayı hayır diyemeyen için de seçenek var! “Yetmez, ben kalplerdeki yerimi sağlamlaştırayım” dersen tercihini Paketos’tan yana kullanarak bir kutudan birkaç sürprizin çıkmasını sağlayabilir, pizzanın yanında çıtır tavuk ve patatesle yüzleri güldürebilirsin. Ama kalpleri fethetmek için Dominos’un enfes Kalpli Pizza’sından daha iyisini bulamazsın! Üstelik sevdiğini haykıra haykıra söyle diye iki orta boy Kalpli Pizza’yı senin için kampanyaya dahil ettik.Kova kova tavuk lezzeti

Tamam pizzanı sipariş ettin ama diyelim ki gözün tam doymadı ya da bu özel günün şanına yakışsın diye masayı iyice donatmak istedin. O zaman Domino’s’un leziz tavukları imdadına koşuyor! Leziz çıtır tavuklar arasında favorini seçmek zor olabilir ama istersen kovasıyla birlikte söyle, birbirinden şahane soslarıyla gurme patates de yanında gelsin. İşte şimdi dört dörtlük bir sofra oldu!Sevgi neydi? Sevgi ekmekti!

Birbirini peynir-ekmek gibi tamamlayan çiftlerimiz sıradaki öneriye bayılacak! İster gurme sofralar olsun ister şipşak hazırlanan piknik masaları, istisnasız her anımızın en güzel lezzeti ekmek arası sandviçler 14 Şubat’ınıza da renk katacak. Hem Domino’s’un birbirinden farklı ekmek arası lezzetleri herkesi mutlu edecek. Etten vazgeçmeyenler kavurmalı, sosisli veya mangal sucuklu ekmek arasından hangisini seçeceğini bilemezken; üç peynirli, ton balıklı ekmek arası da “Sandviçten vazgeçmem, fitliğimden ödün vermem” diyenlere göz kırpacak.

Sokak lezzeti Dürümos ile eve gelsin

Sevgi biraz da sarıp sarmalamaktır değil mi? Sokak lezzetleri içinde en bayıldığımız tatlardan biri olan Dürümos da cool ve rahat bir 14 Şubat sofrası kurmak isteyenler için ideal bir seçenek. Üç peynirli, bol malzemeli, tavuklu ya da et dönerli Dürümos’un mutlu etmeyeceği insan yok! Yanına bir de patates ve çıtır tavuk söyledin mi hem mideleri hem kalpleri fethedeceksin!Biliyoruz sizin sevgiliniz dünyanın en şeker insanı ama tatlısız bir sofra olmaz! Romeo ve Juliet’i bile kıskandırmak için Domino’s’un birbirinden lezzetli tatlılarından biriyle sofraya son dokunuşu yapabilirsin. Kendine sorman gereken tek bir soru kaldı: “KitKat Çikolatalı Pizza mı, Çikolatalı Sufle mi?” O zaman gönüller de mideler de bayram etsin, sofralarınız sevgiyle dolsun! Afiyet olsun!

Dünyayı Değiştiren Kadınlar

Dünyayı Değiştiren Kadınlar

Herkesin Dilinde: Clubhouse Nedir?

Herkesin Dilinde: Clubhouse Nedir?