Article Detail

Evde Vücut Geliştirmeye Rehberlik Eden 10 YouTube Kanalı

02.04.2020 | 19:14

‘’Vücut geliştirmek için spor salonuna gitmene ihtiyacın yok!’’ diye çok söylendi sana biliyoruz, ama bu gerçekten doğru. Tabii yeterince çalışır, disiplinini bozmazsan. Fakat ‘’Evdeyim nasıl olsa, biraz dizi izleyeyim sonra başlarım, evden çıkmıyorum biraz abur cubur hakkımdır’’ gibi bahanelere başlarsan, uyaralım ki seni hiçbir YouTube kanalı kurtaramaz :)

Okan Serbes

Tam olarak bir spor kanalı olmasa da erkek bakım, giyim, moda içerikleri üreten bu kanalda evde vücut geliştirmeyle ilgili çeşitli bilgiler bulabilirsin. Kanaldan ayrıca beslenme ve antrenman tavsiyeleri de alabilirsin.

AĞIRSAĞLAM

Eğlenceli videolarıyla dikkat çelen AĞIRSAĞLAM, evde vücut geliştirmeyle ilgili pratik öneriler sunuyor. Evdeki eşyalarla yapılabilecek vücut geliştirme hareketlerini öğrenmek için kanalı takip edebilirsin.

Body Fitness Time

‘’2 Dambılla Çalışma Programı’’ gibi spesifik bölümleriyle öne çıkan kanal, özellikle vücudun bir bölgesini geliştirmek isteyenler için uygun.

Sağlıklı Hoca

Genelde kolay uygulanabilir, birazcık çalışmayla yapılabilecek kas hareketlerini anlatan bir kanal. Playlist’lerine bakarak kendine bir program çıkarabilirsin.

Orhan YILMAZ

Ünlü vücut geliştirmeci Orhan Yılmaz’ın kanalında profesyonel tavsiyeler alabilirsin. Detaylı ve düzenli bilgiler veren kanal, vücut geliştirmede uzun bir hedef belirleyen herkes için ideal.

Shredded Brothers 

Evde vücut geliştirmeyle ilgili pek çok video üreten bu kanaldan kapacağın çok şey var. Kanalın en çok izlenen videolarından kıyıda köşede kalmış bölümlerine kadar tüm playlist’lerine göz atmanı tavsiye ediyoruz.
Berkay Türkkan

Basit ve anlaşılır bir dille, kısa videolar paylaşan kanal, yalnızca evde değil birçok yerde uygulayabileceğin vücut geliştirme tavsiyeleri veriyor.

Fenotich

Bu kanalda evde vücut geliştirmeyle beraber birçok fitness tavsiyesi de bulabilirsin. 

OLUMLU BAK

Aslında bir spor kanalı olmayan OLUMLU BAK’ta, pek çok başlık altında dikkat çekici videolar yer alıyor. Kanalın ‘’İnsan Bedeni’’ olarak adlandırdığı playlist’ine tıklayarak sporla ilgili tavsiyeler alabilirsin. 

Marcus Greer Fitness

Motive edici videolarıyla birçok kullanıcı tarafından izlenen kanal, vücut geliştirmeyi yarıda bırakıp tekrar başlayanlar için doğru adres

Bu arada diğer spor yazılarımıza buradan ulaşabilirsin, belki henüz okumadığın bir yazı vardır.

Düdükler Tekrar Çalıyor, Ertelenen Ligler Start Veriyor!

Düdükler Tekrar Çalıyor, Ertelenen Ligler Start Veriyor!

Evde Spor Yapmayı Kolaylaştıran 10 YouTube Kanalı

Evde Spor Yapmayı Kolaylaştıran 10 YouTube Kanalı