Article Detail

‘’Filmbox Live’da Bu Ay Ne İzlerim?’’ Diyenler Buraya!

22.05.2020 | 15:47

Mümkün olduğunca evlerimizde kalmaya çalıştığımız bu dönem, izlemeye fırsat bulamadığımız filmleri aradan çıkarmak için en uygun zaman. Filmden diziye, espordan belgesele seç-izle içerikleri ve 7 TV kanalını tüm ekranlardan izleyebileceğin dijital yayın platformu FilmBox Live üzerinden izleyebileceğin 6 kaliteli yapım tavsiye ediyoruz. Fakat sen yine de diğer içeriklere de göz atmayı unutma! :)

Exposed - Dedektif Galban (2016) 

Keanu Reeves’in başrolde olduğu bu sürükleyici film, Nisan ayında, FilmBox Live izleyicileri arasında, tüm yaş gruplarında kadın ve erkeklerin birinci tercihi oldu. Film, ortağının gizemli ölümünün ardındaki sır perdesini çözmeye çalışan bir dedektifin ve polis teşkilatı içerisindeki bir entrikanın hedefi haline gelen ilginç bir kadının öyküsünü anlatıyor. Filmde Keanu Reeves’e, 2020 yılında vizyona girmesi planlanan yeni James Bond filminde de başrol üstlenen Ana de Armas eşlik ediyor.

Bazı sırların, örtülü kalması daha iyidir.Now You See Me - Sihirbazlar Çetesi (2013) 

The Transporter, Clash of the Titans gibi filmlerle tanınan Louis Leterrier tarafından yönetilen Now You See Me, bir sihirbazlık filmi. Seyircileri etkileyen sahne gösterilerinin yanında banka soygunları da yapan Four Horsemen adlı başarılı sihirbazlardan oluşan bir ekibin başından geçenleri anlatan bu öykü, oldukça hareketli ve ters köşe yapan bir film izlemek isteyenler için nokta atışı bir tercih. Filmin başrollerinde Jesse Eisenberg, Mark Buffalo, Melanie Laurent ve Morgan Freeman yer alıyor.

Yakına gel. Çünkü ne kadar gördüğünü zannedersen, seni kandırması o kadar kolay olur.Narcos (2015-2018)

Kolombiyalı suç imparatoru Pablo Escobar ve çevresinde gelişen olayları konu alan Narcos, son yılların en beğenilen yapımlarından biri oldu. Yaşanmış olaylar ve gerçek karakterleri bölümlerinde işleyen dizi, bir suç draması izlemek isteyenler için doğru tercih. Wagner Moura’nın Escobar’ı canlandırdığı dizinin ilk 4 sezonunu Filmbox üzerinden izleyebilirsiniz.

Bazen kötü adamlar, iyi şeyler yapmanıza yardım eder.Hachi: A Dog's Tale - Hachiko: Bir Köpeğin Hikayesi (2009)

Son derece duygusal bir hikâyeye sahip olan Hachiko: Bir Köpeğin Hikâyesi, Japonya’da yaşanmış gerçek bir öyküye dayanıyor. Tren istasyonunda bulduğu Akita Inu cinsi bir köpeği evine alan Profesör Parker Wilson (Richard Gere), gün geçtikçe köpekle güçlü bir bağ kurmaya başlar. Sahibin yokluğundaki köpek Hachi’nin her gün tren istasyonunda onu beklemesini anlatan bu dokunaklı film, göz yaşlı bir dostluk öyküsü.

Sevdiğin birisini asla unutmamalısın.Brick Mansions - Yasak Bölge (2014)

Detroit'in suç merkezi haline gelmiş, duvarlarla örülmüş bir mahallesinde görev yapan bir polis memurunu anlatan bu öykü, Paul Walker’ın en sevilen filmlerinden biri. Senaristleri arasında Leon filminin yönetmeni Luc Besson’ın da olduğu Yasak Bölge, adrenalinli bir seyir sunan, yüksek tempolu bir aksiyon filmi.

İntikam ve adalet aynı şey değildir.Nine Lives - Dokuz Canlı Bay Tüylü (2016)

Zamanını çoğunu işine veren bir adam olan Tom Brand, bir gün, kızına doğum gününde hediye etmek için aldığı kedi ile beraber bir kaza geçirir. Tom Brand, ardından kendini aldığı kedinin içinde hapsolmuş olarak bulur. Bütün benliğiyle kendinin bilincinde olmasına rağmen, kedi vücudunda hareket edebilen Brand, kedinin gözünden ailesini izleme fırsatı yakalar. Başrollerinde Kevin Spacey, Jennifer Garner, Robbie Amell’ın olduğu Nine Lives, hicivli güldürü türünün son yıllardaki en iyi örneklerinden biri.

Unutmadan, bu filmleri doyasıya izlemek için sana bir teklifimiz var! Evde kaldığımız 22-26 Mayıs tarihlerinde Domino’s’un web sitesinden veya uygulamasından sipariş ver, 1 aylık FilmBox Live üyeliği hediyeni kap! 1 ay boyunca doya doya film izle :)

İlgili görseller/videolar ile ilgili Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'ndan kaynaklanan tüm hakları kullanma yetkisi FBL Dijital Yayıncılık Anonim Şirketi’ne ait olup görsel/videonun şirketin açık ve yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen herhangi bir şekilde kullanımı hukuka aykırı olup aksi bir durumda gerekli yasal yollara başvurulacaktır.  

Arthouse Filmlerin Keyfini FilmBox Live'da Çıkarın!

Arthouse Filmlerin Keyfini FilmBox Live'da Çıkarın!

Netflix'ten Yeni Gerilim Dizisi: Into the Night

Netflix'ten Yeni Gerilim Dizisi: Into the Night