Article Detail

Haziran Ayında Meraklısıyla Buluşacak 5 Yeni Oyun

02.06.2020 | 22:39

Oyun tutkunları burada mı?! :) Müjdemizi isteriz; pek çok farklı türde birbirinden heyecan verici online ve bilgisayar oyunu haziran ayında piyasaya sunuluyor. Hayatında oyunlara zaten her zaman büyük yer verenler belki de önce hangi oyunu deneyeceklerinin hayalini şimdiden kurmaya başladı bile... Ancak evlerimizde kalmaya özen gösterdiğimiz bu dönemde oyun dünyasının büyüsünü ilk kez keşfe çıkanların da yoğunlukta olduğunu biliyoruz. Hem oyun keyfiyle yeni tanışanların hem de uzun süredir oyun dünyasının profesyoneli olanların ilgisini çekeceğini düşündüğümüz 5 yeni oyunu bu yazımızda sıralıyoruz. Hazırsanız, başlayalım! :) Command & Conquer Remastered Collection: Gerçek zamanlı strateji odaklı bir video oyunu serisi olan Command & Conquer aslında 1995’ten bu yana hayatımızda ancak Command & Conquer Remastered Collection’un farkı şurada: Command & Conquer ile Red Alert, eski Westwood Studios ekip üyeleri tarafından 4K olarak yeniden düzenlenerek hayata geçirildi. Bu düzenleme sayesinde oyunda ekstra video galerisinin yanı sıra yeniden düzenlenen çok oyunculu mod ve iyileştirilmiş kullanıcı arayüzü gibi oynama deneyimini çok daha zevkli hale getiren özellikler bulunuyor. Hellpoint: Bilim kurgu ve korku üzerine geliştirilen oyunlardan hoşlanıyorsanız, Hellpoint tam size göre! Maceradan maceraya koşacağınız bu RPG (rol yapma oyunu) oyununda uzay istasyonu Novo’yu keşfedecek, enteresan yaratıklar ve Tanrılarla mücadele etmenin heyecanını yaşayacaksınız. Üstelik oyunu online olarak arkadaşlarınızla birlikte de oynayabilirsiniz. 


Journey: Yalnızca PlayStation 3’e özel bu oyun bulmaca türünü sevenler için hem görsel bir şölen sunuyor hem de ismi gibi keyifli bir yolculuk vadediyor. Journey oynarken gizemli harabelerde saklı sırları açığa çıkarmaya odaklanacak, bu uğurda çöllerden geçecek, derin bir serüvene atılacaksınız. 

Northern Lights: Yaşamınızı sürdürebilmek için neleri göze alır, nelere cesaret edebilirsiniz? İşte bu oyunda bu sorunun yanıtını bulacaksınız! Beklenmedik hava durumu şartları yüzünden iletişimi kesilen ve Sibirya adasındaki saklı bir tesisin kontrolünden sorumlu olan bir ekip ortadan kayboluyor. Northern Lights’ta ekibin neden kaybolduğunu keşfetmek isteyen orman korucusu olacak ve gizemli bir maceraya atılacaksınız. The Dark Eye: Book of Heroes: Wild River Games'in yayıncılığını, Randem Potion Oy’un ise geliştiriciliğini üstlendiği The Dark Eye: Book of Heros fantezi RPG (rol yapma oyunu) sevenlerin oldukça ilgisini çekeceğe benziyor. Aventuria dünyasında hem çeşitli bulmacaları çözmeye çalışacak hem de elf, cüce, yarı elf ve insanlarla dolu, hayal dünyasının sınırlarını zorlayan bir atmosferde oyun oynamanın tadını çıkaracaksınız. Üstelik The Dark Eye: Book of Heroes oyununu dilerseniz tek başınıza dilerseniz arkadaşlarınızla birlikte oynayabilirsiniz. 

Oyun keyfini en üst noktaya ulaştıracak bir sır da vereceğiz şimdi size: Domino’s Lezzetleri’yle oyun dünyasında kaybolmanın tadı bir başka oluyor. Bizden söylemesi! :)

Konsol Dünyasının Yeni Devi: Playstation 5

Konsol Dünyasının Yeni Devi: Playstation 5

İşte Yılın En Çok Beklenen Oyunları!

İşte Yılın En Çok Beklenen Oyunları!