Article Detail

İşte Karşınızda Dönerli Domino's Lezzetleri!

20.10.2020 | 15:20

Mutfağımızın eksilmez geleneksel lezzeti dönerden çok uzak kalmak istemediğini biliyoruz ve sana bir müjde vermek istiyoruz! Nefis döner lezzeti artık Domino’s mutfağında! :) Et dönerli pizza, et dönerli Dürümos ve ekstra et dönerli Dürümos XL’ı sofrana sunuyoruz!

İki rüya lezzet buluştu: Döner ve Domino’s!

Domino’s olarak bir kez daha damak tadına sesleniyoruz ve daha önce deneyimlemediğin bir lezzeti sana getiriyoruz: Et dönerli pizza ve et dönerli Dürümos! :) Yumuşacık dana etini, Domino’s usulü dönere dönüştürüyoruz ve tam ağzına layık bir şekilde afiyetle yemeni diliyoruz. Bu arada yeni lezzetlerimizin duyurusunu pek sevdiğimiz Enis Arıkan ile yapıyoruz. Hatta bu lezzeti daha iyi anlatmak için bir şarkı bile uyarladık, mikrofonu da tabii ki Enis’e verdik! Son zamanların popüler şarkısı Cennetten Çiçek’i de yeniden yorumlayan Enis, dönerli lezzetlerimizi tatmak üzere olan dinleyicilerine sesleniyor: ‘Tadını çıkar Türkiyem!’ Şarkının sözleri: 


Domino’s’tan pizza söylüyorum 

Üstünde döner var inanmıyorum 

Yetmiyor bi de Dürümos istiyorum 

İçinde döner var inanmıyorum


Bu lezzetli kampanyada eve serviste tereyağı soslu Et Dönerli Dürümos 17,99’a, Et Dönerli Dürümos XL 20,99’a, enfes orta boy Et Dönerli Pizza ise 27,99’a anında kapında! Hadi durma hemen sipariş ver! :)

Dayanışmanın Güzelliği: Moral Pizzası

Dayanışmanın Güzelliği: Moral Pizzası

Dünden Bugüne Pizza Kutuları

Dünden Bugüne Pizza Kutuları