Article Detail

İşte Yılın En Çok Beklenen Oyunları!

02.06.2020 | 22:34

Birçoğu yıllar öncesinden duyurulan, yapımı aylar süren  ve gözde video oyunları 2020 ilkbahar ve sonrası için müjdeli haberleri vermeye başladı. Gamer’lar tarafından uzun süredir beklenen 4 oyunu, resmi piyasaya sürülüş tarihleriyle birlikte listeledik.

Halo Infinite

Yılın en merak edilen oyunlarından Halo Infinite, aynı zamanda Xbox Series X’in lansman oyunu olacak. Ek olarak PC ve Xbox One için de geliştirilen oyunun hikâye modu yaklaşık 20 saat sürecek ve bol bol ana görev barındıracak. Halo serisinin meraklılarını epey tatmin edecek gibi duran oyunun 2020 sonunda piyasaya sürüleceği söyleniyor.The Last of Us Part II

İlk oyunuyla büyük bir beğeni toplayan The Last of Us’ın ikinci bölümü uzun süredir oyun tutkuları tarafından merakla bekleniyordu. Sony ve Naughty Dog firmaları tarafından geliştirilen oyun, ilk oyunun hikâyesinden 5 sene sonrasında yaşananları anlatıyor. 19 Haziran 2020’de piyasaya çıkacak olan oyun sadece Playstation 4’te oynanabilecek.
Ghost of Tsushima

Feodal Japonya döneminde geçen samuray oyunu Ghost of Tsushima, yılın merakla beklenen yapımlarından biri. Japon topraklarını işgal eden Moğol İmparatorluğu’na karşı mücadele eden bir baş karakteri barından bu oyun, aynı zamanda kapsamlı bir açık dünya sunuyor oyuncuya. Sadece Playstation 4’te oynanabilecek olan Ghost of Tsushima’nın 17 Temmuz 2020’de çıkacağı duyuruldu.


Marvel's Avengers

Crystal Dynamics ve Eidos Montréal firmaları tarafından geliştirilen aksiyon-macera oyunu Marvel's Avengers, senenin en çok beklenen yapımlarından biri. Sinematik hikâyeli oyunlardan biri olan Marvel’s Avengers, çevrimiçi 4 oyunculu bölümleriyle, gamer’lara benzersiz bir eğlence atmosferi sunuyor. Oyun, 4 Eylül 2020'de Google Stadia, Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için satışa çıkacak.

Oyun dünyasıyla ilgili diğer gelişmeleri hemen öğrenmek için Domino’s Blog’u takip edebilirsin.

Haziran Ayında Meraklısıyla Buluşacak 5 Yeni Oyun

Haziran Ayında Meraklısıyla Buluşacak 5 Yeni Oyun

Konserlerini #stayhome Etiketiyle Paylaşan Müzisyenler

Konserlerini #stayhome Etiketiyle Paylaşan Müzisyenler