Article Detail

Konserlerini #stayhome Etiketiyle Paylaşan Müzisyenler

02.06.2020 | 22:16

Tüm dünyadan hemen herkesin sağlık için evde kaldığı bu dönemde, müzisyenler de insanlara umut olmaya devam ediyor. Dünyaca ünlü müzisyenler, ev konserlerinin yanı sıra geçmişte gerçekleştirdikleri efsane konser performanslarının kayıtlarını YouTube üzerinden paylaşıyor. En öne çıkan 4 konser kaydını listeledik.

Metallica

Metallica Mondays adlı video serisiyle, salgın sürecinde eski konser kayıtlarını paylaşacağını duyuran Metallica, ilk olarak 8 Haziran 2019 günü verdiği Slane Castle konserini paylaşmıştı. Kült metal grubunun dünyanın hemen her yerinde verdiği konser kayıtlarına buradan ulaşabilirsin.Radiohead

Efsane alternatif rock grubu Radiohead, her hafta kendi YouTube kanalında bir konser kaydı paylaşıyor. İlk olarak 7 Ekim 2000 tarihinde Dublin’de verdiği konseri paylaşan grup, sırasıyla efsane şarkılarını içeren konser kayıtlarını YouTube izleyicisine sunmaya devam ediyor. Paranoid Android, Just gibi klasikleşmiş şarkıların canlı performaslarını izlemek için buraya tıklayabilirsin.David Gilmour

Pink Floyd grubunun ünlü gitaristi ve dünyanın en iyi müzisyenlerinden biri olarak görülen David Gilmour, artık bir klasik haline gelmiş Live At Pompeii konserini paylaştı. Comfortably Numb, High Hopes, Shine On You Crazy Diamond gibi şarkıları canlı performanslarını dinlemek için seni buraya alalım.
Andrea Bocelli

Bu kez rock tınılarından uzaklaşıyoruz! Ünlü İtalyan tenor, söz yazarı Andrea Bocelli, Music For Hope başlığıyla bir dizi konser kaydını YouTube’da paylaştı. Sanatçının tüyler ürpetici müziğini, etkileyici konser mekânlarıyla beraber deneyimlemek istiyorsan buraya tıkla.


İşte Yılın En Çok Beklenen Oyunları!

İşte Yılın En Çok Beklenen Oyunları!

“Evde Yürüyüş mü Olurmuş?” Diyenler: Leslie Sansone Sizi Bekliyor!

“Evde Yürüyüş mü Olurmuş?” Diyenler: Leslie Sansone Sizi Bekliyor!