Article Detail

Sipariş Beklerken İzleyebileceğin 30 Dakikalık Diziler!

20.12.2019 | 19:18

Domino’s siparişini verdin, önünde sayılı dakikalar var, mutluluk yakın. Siparişi beklerken dakikaların nasıl geçtiğini anlamayacağın bir dizi öneri listesi yapmak istedik. Maksimum 30 dakika süren birbirinden güzel dizilerden bir bölüm izleyerek, açlığını kısa bir süreliğine unutmaya ne dersin? 

1. Black Books (25 Dakika)

İngiliz mizahını tam olarak hissedebileceğiniz Black Books, izlemeye başlanıp da bölümün bitmesi arasında geçen vakti anlayamadığınız dizilerden. 

Black Books, Bernard Black isimli asık suratlı, müşterileri pek de sevmeyen, umursamayan kitapçının gündelik hayatına odaklanıyor. Bernard, dükkanı tuhaf denecek saatlerde kapatıyor, hatta bazı müşterileri azarlayarak kovuyor… Dizi, bu farklı ve aksi adamın dükkanına Manny isimli saf birinin çalışmak üzere gelmesiyle başlıyor. Manny’nin gereğinden iyi niyeti Bernard’ın aksi yanlarıyla birleşince ortaya izlemesi keyifli bir durum komedisi çıkıyor. 


Kaynak: Channel 4


2. Castlevania (23 Dakika)

Netflix’in animasyon çizgi dizisi Castlevania, Simon Belmont adlı bir vampir avcısının verdiği savaşları konu ediniyor. Simon dizide, Doğu Avrupa’yı Vlad Dracula’nın elinden kurtarmak için çabalıyor. Dizinin yaratıcısı başarılı çizgi roman sanatçısı Warren Ellis. Animasyon ve fantastik öykü sevenler için bu dizi birebir.


Kaynak: leadergamer


3. Brooklyn Nine-Nine (22 Dakika)

New York’un 99.bölge karakolundaki ekibin öyküsünü anlatan Brooklyn Nine-Nine, aksiyon komedi tarzında. Fox’un altın küre ödüllü dizisi, Andy Samberg'ün eğlendiren oyunculuğunun yanı sıra, sevimli ve güzel Amy Santiago’yu da kadrosunda barındırıyor. Aynı zamanda dizilerde görebileceğiniz en komik yan karakterlerden Çavuş Terry Jeffords da izleyenleri en beklenmedik anda sarf ettiği sözleriyle güldürmeyi başarıyor.


Kaynak: Tv Nu


4. Rick and Morty (23 Dakika)

Aklın alabileceği en uçuk olayların yaşandığı bu kısa çizgi dizi bugün dünya çapında ciddi bir hayran kitlesine ulaşmış durumda. 

Dizi; Rick ismindeki dahi bir dede ile torunu Morty’nin evrenin, galaksilerin, ayrı boyutların derinliklerinde yaşadıkları birbirinden tuhaf maceraları anlatıyor. Evlilikleri pek de iyi gitmeyen kızının evindeki garaja birden yerleşiveren Rick’in umursamaz tavırları, ergen Morty’nin gençlik dertleri evrenin açmazlarıyla birleştiğinde dizi büründüğü tüm absürd havayla izleyenleri koltuğa sabitliyor. 5. Seinfeld (22 Dakika)

Seinfeld klasikleşmiş bir New York komedisi. Hala izlememiş olanlar için; dizi Jerry Seinfeld isimli bir stand up sanatçısının iki oda bir salonda geçen mütevazi hayatına ve onun tuhaf arkadaşı George Costanza’nın başına gelenlere odaklanıyor. 

Seinfeld’in hemen hemen her bölümünde Jerry hayatıyla ilgili farklı bir şeyler fark ederken arkadaşı George Costanza ise başarısız çapkınlık deneyimlerine imza atıyor. Bu ikiliye Jerry’nin tuhaf tavsiyeleriyle hatırladığımız eski kız arkadaşı Elanie Benes ve kendine özgü eğlenceli saf karakteriyle Kramer eşlik ediyor. 6. The Office (22 Dakika)

Sitcomlar içinde bir klasiğe dönüşmüş The Office, dünyanın en iyi patronu Micheal Scott, farklı takıntıları ile Dwight ve havalı Jim-Pam çiftinin maceralarına odaklanıyor. Dünya üzerinde görebileceğiniz bu en tuhaf ofis hayatına konuk olun, dakikaların nasıl geçtiğini anlamayacaksınız!Mutlaka İzlemeniz Gereken Tek Mekânlı Filmler

Mutlaka İzlemeniz Gereken Tek Mekânlı Filmler